за нас

Ningbo Quanjia пневматски компоненти Производство копродукции, Ltd е професионална производител на компоненти течност контрола, како што агол седиштето вентил, електромагнетниот вентил, пневматски агол вентил седиште, контролата на воздушниот вентил, екс-доказ електромагнетниот калеми, интегриран дизајн, развој и производство .

Нашата компанија е сопственик на десетици групи на парична казна процесна опрема со меѓународните напредно ниво, и е опремен со висока прецизност тестирање инструмент и опрема. Ние ги следиме Б / Т 7352-94, ISO9001: 2000 за управување со квалитет стандарден систем, донесува напредни производство техники и строга процедура за контрола на процесот да се гарантира квалитетот. Во исто време, ние исто така може да се дизајнира и произведува компоненти течност контрола, како што електромагнетниот вентил, пневматски вентил агол седиште, контролата на воздушниот вентил, екс-доказ електромагнетниот калеми со посебни спецификации во согласност со барањата на клиентите.

"Ајде сите да се создаде најдобрите производи" е непроменета извршување и начело за Quanjia луѓе. Нашата компанија секогаш ќе го следат овој принцип како пред да се произведуваат најдобрите производи и да им служи широк клиенти.

 

 


WhatsApp Online Chat !