• 1
 • 2
 • 3
 • Cilësi të mirë

  Cilësi të mirë

  pajisje të përparuara, të përsosur Focus përputhen në detaje të produktit dhe për të krijuar produktet më të mira në
 • ofrimit të shpejtë

  ofrimit të shpejtë

  inventarit të mjaftueshme për të siguruar që klientët mund të marrë produktet urdhëruar sa më shpejt të jetë e mundur
 • Best-in-Class Garanci

  Best-in-Class Garanci

  Së fundi, të shpejtë plan riparimin garanci ju mund të besimit. Performanca Përvoja me mbrojtje të plotë.
 • ab

Rreth Quanjia

Professional valve manufacturer

Ningbo Quanjia PASTRIMIN Components Prodhim Co, Ltd, është një prodhues i komponentëve të kontrollit të lëngjeve të tilla si valvul vend kënd, valvula elektromagnetike, pneumatike kënd valvula vend, valvula e kontrollit të ajrit, mbështjellje Ex-provë solenoid, dizajn të integruar, zhvillimin dhe prodhimin . Kompania jonë zotëron dhjetra komplete të pajisjeve gjobë proces me nivelin më të avancuara ndërkombëtare, dhe është e pajisur me të lartë saktësi instrument testimin dhe pajisjet. 

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat !