Rreth nesh

Ningbo Quanjia PASTRIMIN Components Prodhim Co, Ltd, është një prodhues i komponentëve të kontrollit të lëngjeve të tilla si valvul vend kënd, valvula elektromagnetike, pneumatike kënd valvula vend, valvula e kontrollit të ajrit, mbështjellje Ex-provë solenoid, dizajn të integruar, zhvillimin dhe prodhimin .

Kompania jonë zotëron dhjetra komplete të pajisjeve gjobë proces me nivelin më të avancuara ndërkombëtare, dhe është e pajisur me të lartë saktësi instrument testimin dhe pajisjet. Ne ndjekim JB / T 7352-94, ISO9001: 2000 standarde sistemit të menaxhimit të cilësisë, miraton avancuar teknikat prodhimin dhe procedura e kontrollit të procesit të rrepta për të garantuar cilësinë. Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu mund të projektimit dhe të prodhojnë komponente lëngun e kontrollit të tilla si valvulave elektromagnetike, pneumatike valvula vend kënd, valvula e kontrollit të ajrit, mbështjellje Ex-provë solenoid me syze të veçanta në përputhje me kërkesat e konsumatorëve.

"Shkojnë të gjitha për të krijuar produktet më të mira", është ndjekja e pandryshuar dhe parim për njerëzit Quanjia. Kompania jonë gjithmonë do të ndjekin këtë parim si më parë për të prodhuar produktet më të mira dhe t'u shërbejë klientëve të gjerë.

 

 


WhatsApp Online Chat !