Lloji i 1273-veprim direkt 2 / 2way kumarxhi valve - China Ningbo Quanjia PASTRIMIN

Lloji i 1273-veprim direkt valvula 2 / 2way kumarxhi

Përshkrim i shkurtër:

Valvul 1273 është një valvul e drejtpërdrejtë vepruar plunzher. tapë dhe udhëzues kumarxhi tub e janë ngjitur së bashku për të rritur rezistencën e presionit dhe rrjedhje-ngushtësi. Ndryshme kombinime materiale vula janë në dispozicion në varësi të aplikimit. valvulave të kënaqur klasit mbrojtje IP65


Detail Product

Produkt Tags

· Dizajn kompakt, deri në DN4

· Refuzo manual Service-friendly

· Presion të lartë variante të gazeve dhe lëngjeve

 atributet teknike:

grykë: mm DN4 - DN1.5
material Body: Bronzi ose çeliku Stainless
Kontrolli Lloji: Nomally Mbyllur (Standard); Nomally Open
Seals material: NBR; EPDM; FKM
MediaNBR EPDM FKM Lëngjet neutrale; ajër egcompressed; ujë; Vaj dhe lëngje të pa yndyrë, ujë të ngrohtë, aceton, ujor solucion alkali Hot ajrit; per-solucion
Temperatura Media:NBR EPDM FKM  -10 ℃ për + 80 ℃ -30 ℃ për + 110 ℃-10 ℃ për + 120 ℃
Presioni i punës: Max.5.0Mpa
viskozitetit Fluid: ≤21mm2 / s
temperatura e ambientit: -10 ℃ për + 50 ℃
Voltage Standard: AC: 220V, 110V, (50 / 60Hz) DC: 24V
toleranca tension: ± 10%
klasë Mbrojtja: IP65 me plug kabllo

 Renditja Kodi:

model

(NC, Brass)

Model (NC, SS)

Lidhja port (G)

grykë

(Mm)

KV    

(M 3/ h)

presionin e punës

(MPa)

L x K x L

(Mm)

1273006-015.1230

1673006-015.1230

G1 / 8

1.5

0,06

0-2,5

40 cm 25 cm 69

1273006-015.1440

1673006-015.1440

G1 / 8

1.5

0,06

0-5,0

40 cm 25 cm 79

1273006-02.1230

1673006-02.1230

G1 / 8

2

0.09

0-1,6

40 cm 25 cm 69

1273006-02.1440

1673006-02.1440

G1 / 8

2

0.09

0-2,5

40 cm 25 cm 79

1273006-03.1230

1673006-03.1230

G1 / 8

3

0.2

0-0,4

40 cm 25 cm 69

1273006-03.1440

1673006-03.1440

G1 / 8

3

0.2

0-1,0

40 cm 25 cm 79

1273008-015.1230

1673008-015.1230

G1 / 4

1.5

0,06

0-2,5

40 cm 25 cm 69

1273008-015.1440

1673008-015.1440

G1 / 4

1.5

0,06

0-5,0

40 cm 25 cm 79

1273008-02.1230

1673008-02.1230

G1 / 4

2

0.09

0-1,6

40 cm 25 cm 69

1273008-02.1440

1673008-02.1440

G1 / 4

2

0.09

0-2,5

40 cm 25 cm 79

1273008-03.1230

1673008-03.1230

G1 / 4

3

0.2

0-0,4

40 cm 25 cm 69

1273008-03.1440

1673008-03.1440

G1 / 4

3

0.2

0-1,0

40 cm 25 cm 79

1273010-04.1230

1673010-04.1230

G3 / 8

4

0.38

0-0,1

40 cm 25 cm 71

1273010-01.1440

1673010-01.1440

G3 / 8

4

0.38

0-0,6

40 cm 25 cm 82

 Opsione:

· Normalisht Open

· Lidhja NPT

· Versionet Shpërthimi-provë

Për më shumë detaje, ju lutem kontaktoni: quanjia@nbquanjia.com

 IMG_4540

 


  • Previous:
  • Vazhdim:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !