Lloji 2004 2 / 2way PASTRIMIN Shuttle Valve - China Ningbo Quanjia PASTRIMIN

Lloji 2004 2 / 2way PASTRIMIN Shuttle Valve

Përshkrim i shkurtër:

Valve 2004 është një valvul e drejtpërdrejtë-vepruar pneumatike anijes. Ajo punon në varësi të lëvizjes së brendshme të një pistoni furnizuar me ajër, Në fund të pash saj, shtyn piston në vulën vend apo lëviz awsy prej saj i lënë rrjedhën interceptohemi fluide ose të ndaluar atë nga rrjedhin, si vend është krejtësisht i ngushtë dhe zbuluar presioneve fluide shkarkimit në të, presioni i nevojshëm për të lëvizur pistoni është plotësisht e pavarur nga presioni fluide, lindi e saj të plotë dhe dinamika e saj të përmirësuara të brendshme të lejojë humbje minimale presion, too


Detail Product

Produkt Tags

· Dizajn kompakt, trupi Stainless stell, çdo pozicion në rritje

· Operative shpejtë, fluksi i madh, humbje presion të ulët

· Rezistenca për vakum

atributet teknike:

Thread End: G3 / 8 - G2
fllanxhë: DN65-DN100
presion të kontrollit: 0.3-0.8Mpa
Seals material: EPDM / FKM
Fluid zbatueshme FKM-përshtatshme për shumicën e lëngjeve, me përjashtim të avullit; EPDM-përshtatshme për avull dhe ujë të nxehtë, të papërshtatshme për vajrave, yndyrnave, lëndë djegëse etj
Temperatura Media: -20 ℃ për + 150 ℃
temperatura e ambientit: -20 ℃ për + 80 ℃

 Renditja Kodi:

model

(NC, Brass)

Lidhja port (G)

grykë

(Mm)

presionin e punës

(MPa)

L x K x L

(Mm)

2004010

G3 / 8

10

0-1,6

98 cm 46 cm 56

2004015

G1 / 2

15

0-1,6

112 cm 52 cm 61

2004020

G3 / 4

20

0-1,6

135 cm 64 cm 72

2004025

G1

25

0-1,6

143 cm 69 cm 78

2004032

G11 / 4

32

0-1,6

165 cm 86 cm 94

2004040

G11 / 2

40

0-1,6

180 cm 96 x 104

2004050

G2

50

0-1,6

207 x 108 x 116

2004865

fllanxhë

65

0-1,6

192 x 180 cm 4- ¢ 18

2004880

fllanxhë

80

0-1,6

212 × 195 × 8- ¢ 18

20048100

fllanxhë

100

0-1,6

227 x 215 cm 8- ¢ 18

 Opsione:

· Normalisht Open

· Lidhja NPT

· Selia poshtëIMG_4551

· Valvul Solenoid

·Kaloni kufirin

Për më shumë detaje, ju lutem kontaktoni: quanjia@nbquanjia.com

 


  • Previous:
  • Vazhdim:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !