Lloji i 2261-Servo- asistuar 2 / 2way diafragma valve - China Ningbo Quanjia PASTRIMIN

Lloji i 2261-Servo- asistuar 2 / 2way valvula diafragma

Përshkrim i shkurtër:

Valvula 2261 është një valvul solenoid ndihmës-asistuar. Një presioni diferenciale minimale është e nevojshme gjithmonë për funksionin e valvulave. Ndryshme kombinime materiale diafragmë dhe metodat e operacionit janë në dispozicion në varësi të aplikimit. strehim Standardi bronzi plotëson të gjitha kërkesat evropiane ujë të pijshëm. Dezincification-rezistente bronzi është në dispozicion për tregjet e tjera. Materiali trupi është gjithashtu mund të rrumbullakuar nga një version çeliku inox (1761). Për kërkesë të reduktuar të energjisë, të gjitha mbështjellje mund të dorëzohet me reduktimin e energjisë elektronike. Valvula mund të jetë e pajisur me refuzo manual për mirëmbajtjen e lehtë dhe komisioneve. valvulave të kënaqur klasit mbrojtje IP65 a


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo/Shanghai
 • Payment Termsg: T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Valvula 2261 është një valvul solenoid ndihmës-asistuar. Një presioni diferenciale minimale është e nevojshme gjithmonë për funksionin e valvulave. Ndryshme kombinime materiale diafragmë dhe metodat e operacionit janë në dispozicion në varësi të aplikimit. strehim Standardi bronzi plotëson të gjitha kërkesat evropiane ujë të pijshëm. Dezincification-rezistente bronzi është në dispozicion për tregjet e tjera. Materiali trupi është gjithashtu mund të rrumbullakuar nga një version çeliku inox (1761). Për kërkesë të reduktuar të energjisë, të gjitha mbështjellje mund të dorëzohet me reduktimin e energjisë elektronike. Valvula mund të jetë e pajisur me refuzo manual për mirëmbajtjen e lehtë dhe komisioneve. valvulave të kënaqur klasit mbrojtje IP65

   · Servo-asistuar valvul diafragmë me një grykë deri në DN50

  · Versionet Shpërthimi-provë

  · Refuzo manual Service-friendly

  · Kaloni Koha mund të jetë e pajisur

   atributet teknike:

  grykë: DN10-50mm
  material Body: tunxh
  Kontrolli Lloji: Nomally Mbyllur (Standard); Nomally Open
  Seals material: NBR; EPDM; FKM
  MediaNBR EPDM FKM Lëngjet neutrale; ajër egcompressed; ujë; Vaj dhe lëngje të pa yndyrë, ujë të ngrohtë, aceton, ujor solucion alkali Hot ajrit; per-solucion
  Temperatura Media:NBR EPDM FKM  -10 ℃ për + 80 ℃ -30 ℃ për + 110 ℃-10 ℃ për + 120 ℃
  Presioni i punës: Max.1.6Mpa
  Fluid zbatueshme: gazi neutral ose avulli
  viskozitetit Fluid: ≤21mm2 / s
  temperatura e ambientit: -10 ℃ për + 50 ℃
  Voltage Standard: AC: 220V, 110V, (50 / 60Hz) DC: 24V
  toleranca tension: ± 10%
  klasë Mbrojtja: IP65 me plug kabllo

   

   Renditja Kodi:

  model

  (NC)

  Lidhja port (G)

  grykë

  (Mm)

  KV    

  (M 3/ h)

  presionin e punës

  (MPa)

  L x K x L

  (Mm)

  2261008.1230

  G1 / 4

  14

  1.9

  0,03-1,6

  65 x 40 x 102

  2261010.1230

  G3 / 8

  14

  3.0

  0,03-1,6

  65 x 40 x 102

  2261015.1230

  G1 / 2

  14

  3.7

  0,03-1,6

  65 x 40 x 102

  2261020-14,1230

  G3 / 4

  14

  4.0

  0,03-1,6

  69 x 60 x 107

  2261020-25,1230

  25

  8.5

  0,03-1,6

  92 x 60 x 122

  2261025.1230

  G1

  25

  11

  0,03-1,6

  92 x 60 x 122

  2261032.1440

  G11 / 4

  40

  23

  0,05-1,6

  125 cm 92 x 143

  2261040.1440

  G11 / 2

  40

  25

  0,05-1,6

  125 cm 92 x 143

  2261050.1440

  G2

  50

  40

  0,05-1,6

  150 x 109 x 160

   

  Opsione:

  · Normalisht Open

  · Lidhja NPT

  · Versionet Shpërthimi-provë

  Për më shumë detaje, ju lutem kontaktoni: quanjia@nbquanjia.com

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • WhatsApp Online Chat !