Lloji 423-Servo- asistuar 2 / 2way valvula pistoni - China Ningbo Quanjia PASTRIMIN

Tipit 423-Servo- asistuar 2 / 2way valvula pistoni

Përshkrim i shkurtër:

Valvula 423 është një ndihmës-asistuar valvul piston i disponueshëm në NC dhe NO versionet. A presioni diferencial minimale është e nevojshme për funksionimin valvul kalimi. Mbështjellje solenoid janë formohem me rrëshirë cilësi të lartë epoxy. Valvulave të kënaqur shkallën e mbrojtjes IP65.

· Servo-asistuar valvul piston me një grykë deri në DN25

· Të përshtatshme për gaz dhe me avull aplikimet deri në 160 ℃

· Valvulave Relief për kompresorë


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo/Shanghai
 • Payment Termsg: T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  atributet teknike:

  grykë: DN13-25
  material Body: tunxh
  Kontrolli Lloji: Nomally Mbyllur (Standard); Nomally Open
  Seals material: PTFE / FKM
  Presioni i punës: Max.1.6Mpa
  Fluid zbatueshme: gazi neutral ose avulli
  viskozitetit Fluid: ≤21mm2 / s
  temperature fluide: -10 ℃ për + 180 ℃
  temperatura e ambientit: -10 ℃ për + 50 ℃
  Voltage Standard: AC: 220V, 110V, (50 / 60Hz) DC: 24V
  toleranca tension: ± 10%
  klasë Mbrojtja: IP65 me plug kabllo

   Renditja Kodi:

  model

  (NC)

  lidhja Port  

  (G)

  grykë

  (Mm)

  KV    

  (M 3/ h)

  presionin e punës

  (MPa)

  L x K x L

  (Mm)

  4231008

  G1 / 4

  13

  3.1

  0,05-1,6

  72 cm 33 cm 98

  4231010

  G3 / 8

  13

  3.1

  0,05-1,6

  72 cm 33 cm 98

  4231015

  G1 / 2

  13

  3.1

  0,05-1,6

  72 cm 33 cm 98

  4231020

  G3 / 4

  25

  12.3

  0,1-1,6

  100 cm 60 x 125

  4231025

  G1

  25

  12.3

  0,1-1,6

  100 cm 60 x 125

   Opsione:

  · Normalisht Open

  · Lidhja NPT

  · Versionet Shpërthimi-provë

  Për më shumë detaje, ju lutem kontaktoni: quanjia@nbquanjia.com

   


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • WhatsApp Online Chat !