Lloji 523-Servo- asistuar 2 / 2way pistoni valvula e presionit të lartë - China Ningbo Quanjia PASTRIMIN

Tipit 523-Servo- asistuar 2 / 2way piston valvula e presionit të lartë

Përshkrim i shkurtër:

Lloji Description:

Valvul 523 është një ndihmës-asistuar valvula pistoni në dispozicion në Nomally mbyllura dhe të hapura Nomally versionet. A presioni diferencial minimale është e nevojshme për funksionimin valvul kalimi. Mbështjellje solenoid janë formohem me rrëshirë cilësi të lartë epoxy. Valvulave të kënaqur shkallën e mbrojtjes IP65.

· Servo-asistuar valvul piston me një grykë deri në DN25

· Të përshtatshme për gazin e pressur lartë për Max.5.0MPa

 


Detail Product

Produkt Tags

atributet teknike:

grykë: DN13-25
material Body: tunxh
Kontrolli Lloji: Nomally Mbyllur (Standard); Nomally Open
Seals material: PTFE
Presioni i punës: Max.5.0Mpa
Fluid zbatueshme: Neutral gaz; ujit
viskozitetit Fluid: ≤21mm2 / s
temperature fluide: -10 ℃ për + 80 ℃
temperatura e ambientit: -10 ℃ për + 50 ℃
Voltage Standard: AC: 220V, 110V, (50 / 60Hz) DC: 24V
toleranca tension: ± 10%
klasë Mbrojtja: IP65 me plug kabllo

 Renditja Kodi:

model

(NC)

Lidhja port (G)

grykë

(Mm)

KV    

(M 3/ h)

presionin e punës

(MPa)

L x K x L

(Mm)

5231008

G1 / 4

13

3.1

0,1-5,0

72 cm 33 cm 98

5231010

G3 / 8

13

3.1

0,1-5,0

72 cm 33 cm 98

5231015

G1 / 2

13

3.1

0,1-5,0

72 cm 33 cm 98

5231020

G3 / 4

25

12.3

0,1-4,0

100 cm 60 x 125

5231025

G1

25

12.3

0,1-4,0

100 cm 60 x 125

 Opsione:

· Normalisht Open

· Lidhja NPT

· Versionet Shpërthimi-provë

Për më shumë detaje, ju lutem kontaktoni: quanjia@nbquanjia.com

 


  • Previous:
  • Vazhdim:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !